Állásajánlatok

Az Auware Engineering Kft. innovatív és izgalmas munkát kínál. A magas szintű mérnöki szolgáltatás biztosításához keressük a legjobb mérnököket.

Főbb feladatok, munkák

  • Új berendezések építése, összeszerelése tervek alapján
  • Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén,
  • Termelő berendezések, megmunkáló gépek folyamatos működésének fenntartása
  • Elektromos és program hibák keresése, elhárítása, alapszintű mechanikai hibák javítása
  • Robotizált, automatizált berendezések hibáinak elhárítása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamos ipari technikusi vagy villanyszerelői végzettség
  • PLC kezelési, programozási ismeretek
  • 2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Előnyök

  • Robotprogramozási ismeretek, szervo és motorvezérlők ismerete
  • PC programozási ismeretek
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Változatos munkavégzés fejlődési lehetőséggel
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes havi bér, munkába járás támogatása
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Nagytarcsai telephelyünkön
  • Megrendelőink vidéki telephelyén
  • Megrendelőink külföldi telephelyén

Velünk...

Velünk növelheti gyártósora kapacitását,
csökkentheti gépei ciklusidejét,
a selejtköltséget és az állásidőt,
energiát és pénzt takaríthat meg.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Kapcsolatfelvétel