Állásajánlatok

Az Auware Engineering Kft. innovatív és izgalmas munkát kínál. A magas szintű mérnöki szolgáltatás biztosításához keressük a legjobb mérnököket.

Főbb feladatok, munkák

  • Projektek koordinálása és dokumentálása. Projekt típusok: szoftveres, elektromos (esetenként gépészeti).
  • Erőforrás tervezés
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Külföldi és hazai partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamos-, mechatronikai-, mérnök informatikus diploma, programozó, informatikus, műszaki menedzser (MSc, BSc)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább négy éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Logikus, analitikus gondolkodás

Előnyök

  • Projektvezetési tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Automatizálási ismeretek (villamos, szenzor technika, pneumatika, motorok, buszrendszerek, vision rendszerek)
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi bér, céges autó
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • Nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Nagytarcsai telephelyünkön
  • Megrendelőink vidéki telephelyén
  • Megrendelőink külföldi telephelyé

Velünk...

Velünk növelheti gyártósora kapacitását,
csökkentheti gépei ciklusidejét,
a selejtköltséget és az állásidőt,
energiát és pénzt takaríthat meg.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Kapcsolatfelvétel