Állásajánlatok

Az Auware Engineering Kft. innovatív és izgalmas munkát kínál. A magas szintű mérnöki szolgáltatás biztosításához keressük a legjobb mérnököket.

Főbb feladatok, munkák

  • Automatizálási programozási feladatok ellátása, szoftverfejlesztése (PLC, PC)
  • Automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Elektromos és program hibák keresése, elhárítása
  • Külföldi partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hibakeresés PLC programokban, automatizált rendszerekben
  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnöki diploma (MSc, BSc)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • PLC programozási ismeret, gyakorlat PLC programozás területén, önállóan megírt referencia programok
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás
  • Társalgási szintű német é/vagy angol nyelvtudás
  • Logikus, analitikus gondolkodás

Előnyök

  • Gépész dokumentációk és tervek felhasználói szintű használatának ismerete
  • Automatizálási ismeretek (villamos, szenzor technika, pneumatika, motorok, buszrendszerek, vision rendszerek)
  • Automatizálási tervezésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi bér, munkába járás támogatása
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • Nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Nagytarcsai telephelyünkön
  • Megrendelőink vidéki telephelyén
  • Megrendelőink külföldi telephelyén

Velünk...

Velünk növelheti gyártósora kapacitását,
csökkentheti gépei ciklusidejét,
a selejtköltséget és az állásidőt,
energiát és pénzt takaríthat meg.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Kapcsolatfelvétel